2011 m. rugsėjo 25 d., sekmadienis

MFW - Versace RTW S/S 2012

Sveiki !

Po Versace pristatytos kolekcijos viena redaktorė pasakė, jog modeliai atrodė kaip Malibu barbės, ir išties - baltomis, nusėtomis auksu, odinėmis suknelėmis žygiuojančios podiumu merginos atrodė kaip netikros.Grojo Billy Idol Hot in the city ir greit baltas sukneles pakeitė juodi deriniai, o galiausiai ir ilgos undiniškos suknelės.Aksesuarai taip pat buvo paliesti jūros gelmių temos - modelių pirštus puošė auksiniai jūrų arkliukai, žvaigždės ir kriauklės.Šou pasibaigus į galvą šovė vienintelė mintis - tikriausiai taip atrodytų undinėlė išlipus į krantą ir nusprendus pasilinksminti mieste.
P.S. Arisona Muse su ilgais plaukais išties atrodė nuostabiai, ar ne?
P.P.S.Aukštakulniai buvo tokie aukšti, kad net ant žemės parvertė šou atidariusį modelį Lindsay Wixson.Nuotraukos : vogue.fr , vogue.com
Su meile, Erika! xx

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..