2010 m. birželio 16 d., trečiadienis

Burberry Prorsum / Lanvin - Resort 2011

Žinau, kad nelabai gerai išeina su pamirštomis kolekcijomis, tad atsigriebiant bandysiu iš karto apžvelginėti po keletą jų. Kai kurios jų jau pasirodžiusios šiek tiek anksčiau, bet vertos dėmesio.
Burberry Prorsum
Christopher Bailey sakydamas, jog nori Burberry kolekciją pateikti taip lyg ji kažkada jau buvo gyvavusi, neturėjo omeny, jog rūbai dvelks angliškojo vintage gėlių raštais persmelkta nuotaika, kurios švelnūs bruožai taip tikdavo ankstesnėms kolekcijoms. Dabar dizaineris, matyt, panoro grįžti į dar ankstesnius laikus, kai pagrindiniai žmonių dėvimi rūbai buvo siuvami iš odos. Todėl jis nusikėlė į egzotiškesnius kraštus, kur nesunku sutikti gyvačių, kurių odos raštais papuošė ir kolekcijos aksesuarus, tamsia ir tvirta oda dekoravo kelnes, švarkus. Tačiau Burberry vis vien yra Burberry, kad ir kaip bevartytum. Neapsieita ir be tradicinių raukinių ir visus žavinčių nuostabių paltų modelių.Lanvin
,,Ko gi nori moteris?'' Dizaineris Alber Elbaz kolekciją pristatė su mintimi, jog ,, išankstinė kolekcija (pre-collection) nėra kuriama apie atvaizdą ar kryptį. Ji yra apie moterį, norą, reikiamumą". Todėl ir dizainerio mintys kuriant kolekciją sukosi apie tai, ko moteris nori ir ko jai reikia. Juk būtų puiku turėti kasdienį paltą, kurį išvertus rankose laikytume jau raukiniais puoštą, tinkantį dėvėti vakarą mieste arba tokį, kurio rankoves lengva patrumpinti tiesiog atitraukiant užtrauktuką ir tai padarius gaunant marškinių tipo suknelę. Tikriausiai dizaineriui atrodė, jog moterys pasiilgo praktiškumo ir patogumo. Dauguma kolekcijoje pasirodžiusių rūbų ir buvo būtent tokie, kuriuos galima dėvėti dviem būdais.

Foto: style.com
---
Iki malonaus,
Saldi_Mada.

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..