2011 m. rugpjūčio 22 d., pirmadienis

Inspired by Pin-up

Sveiki !

Galbūt dar atsimenat Christian Dior 2011 metų pavasario kolekciją?Tada Johnas Galliano buvo įkvėptas būtent pin–up merginų, ir nors ši kolekcija mados kritikams nepasirodė pati geriausia, visgi visiems, tiek mylinties Dior mados namus, tiek ne, maloniai atminty atgaivino retro klasika alsuojančius laikus.Pin-up girl.Nė nenumanot, koks senas šis terminas, su lig kuriuo atsirado ir sekso simboliais vadinamos merginos, ir tai buvo dar prieš garsiąją Marilyn Monroe.Matyt, esminė tokio įvaizdžio detalė turėtų tapti nuolatinis balansavimas ant ribos tarp seksualumo ir vulgarumo.Drąsus, šokiruojantis bet jaudinantis stilius, abejonių nepaliekantis žvilgsnis, ir begalinis pasitikėjimas savim ir savo įvaizdžiu – štai ir turim tobulą pin-up merginą.Taigi, nuo ko tai prasidėjo ir kaip dabar atrodo 21 amžiaus pin-up?

Alice White ir Ruth Etting

1910 – 1920.Abi moterys gyveno dar Charlie Chaplino laikais, jaudino kino mylėtojus, pasirodymuose nebyliuose filmuose, o šiandien įkvepia pin-up merginas.Mae West

1930 – Mae West era.Mae‘os čia nepaminėti būtų kone nuodemė.Apie jos stilių dar dabar byloja ne tik vintage fotografijos, bet ir atsiminimai apie jos gyvenimo būdą.

- Ką Mae manė apie vyrus?

So many men, so little time (Tiek daug vyrų, tiek mažai laiko)

- Kokia kalba kalbėjo Mae?

I speak two languages, Body and English.(Aš kalbu dviem kalbom : kūno ir anglų)

- Ką Mae manė apie save?

I'm a woman of very few words, but lots of action.(Aš moteris su keliais žodžiais, ir daugybe veiksmų)

- Ir, neužmirškim…

I've been in more laps than a napkin.(Aš sedėjau ant daugiau kelių, nei servetėlė)


Betty Grable – karininkų džiaugsmas

1940-tieji mums visiems asocijuojasi su rūsčiais laikais, kai visam pasauly vyko karas.Tačiau jauni, už savo šalis kovojantys vyrai neliūdėjo – šalia buvo žavingoji Betty.Tikriausiai net nepatikėtumetė, kiek daug karininkų, palikę savo žmonas toli toli už karo frontų virš savo lovos buvo pasikabinę būtent šios moters atvaizdą.


Playboy numylėtinė - Bettie Page

Zuikučių namų prižiūrėtojas Hiu Hefneris niekada negailėjo 50-tųjų žvaigždei Bettie gerų žodžių ir ji net tapo Playboy „Mis Sausis 1955“.

Eartha Kitt

1950-aisiais Eartha Kitt dainavo : I wanna be evil, I wanna spit tacks. I wanna be evil, and cheat at jacks.Berods savo svajonę ji išpildė.Jokios pin-up merginos gera mergaite nepavadintum!


Julie Newmar

Ar žinote kas 1966 metais Betmene įkūnijo moterį – katę?Taip, Julie Newman.Šiai moteriai jau 78eri, bet jos išvaizda vis dar byloja apie jos stilių.

Anna Nicole Smith

Šią moterį visada žavėjo Marilyn Monroe.Kiek šiurpoka, bet visą gyvenimą taip, kaip ši dievaitė nugyvenus Anna ir pasitraukė iš gyvenimo, kaip Marilyn – rasta negyva savo lovoje, perdozavusi.


21 amžiaus Pin-up žvaigždės - Heidi Van Horne ir Dita Von Teese

Ekscentriškąją Ditą, tikriausiai, pažystat visi, tačiau šalia jos norėčiau paminėti ir Heidi Van Horne – aktorę, pin–up modelį bei rašytoją, vadinamą viena iš moderniausių pin–up merginų.


Kaip sukurti pin-up stilių?


Makiažas ir šukuosena

Siekiant sukurti pin-up merginos stilių makiažas bei šukuosena yra bene esminis dalykas.Ryškiai padažytos, galbūt net pieštuku apvestos lūpos, pastorinti ir paryškinti antakiai, retro stiliaus „katės“ akys bei žavingai rausvi žandukai.Truputį įgudus ir turint reikiamas priemones susikurti tokį makiažą išties nebus sunku!Jums gali padėti ši makiažo instrukcija - spausti čia.

Kartą Hubertas de Givenchy‘s Vogue žurnale prasitarė, jog šukuosena yra tai, kas pasako ar moteris išties pažysta save.Na, o kiekviena save pažystanti pin – up mergina tobulai retro šukuosenai sugaišta daug laiko.Įkvėpimo galite ieškotis tiek šviesiose Marilyn Monroe garbanose, tiek vos vos pasuktuose Bettie Page plaukuose, tereikia žinoti, jog čia be plaukų suktukų neapseisi!Štai instrukcija, padėsianti sukurti tobulą šukuoseną - spausti čia.

Pin-up must-have

Šiek tiek pažinus istoriją ir garsiausias pin – up merginas, išbandžius retro stiliaus makiažą lieka sunkiausia dalis – pripildyti savo spintą žavingais, ryškiais ir šiek tiek provokuojančiais rūbais!Ką privalo turėti pin – up stiliaus mergina?

Nr.1. Aptempta midi ilgio suknelė

Nr.2. Šortukai paaukštintu liemeniu

Nr.3.Basutės su platforma


Nr.4.Dryželiai

Nr.5.Prisegamos kojinės

Nr.6.Gėlė plaukuose

Nuotraukos : pinupgirlclothing.com, vogue.com

Video : youtube.com

Su meile, Erika! xx

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..