2010 m. rugsėjo 3 d., penktadienis

Mados Naktis Netyli

Kas gi vyksta prieš kiekvieną didelį renginį? Gi - repeticija. Su ja pradės ir 'Mados Naktis'. Ką gi mums apie tai praneša organizatoriai?

“Mados Nakties” repeticijoje – anti-ekologiškos Mildos Čergelytės kolekcijos akibrokštas

Rugsėjo 4 dieną, šeštadienį, Vilniaus Rotušėje įsikūrusiame restorane / kokteilių bare DOMM Lounge įvyks oficiali „Mados Nakties“ repeticija - vakarėlis „Lipstick“, kurio dėmesio centre - dizainerės Mildos Čergelytės (MIMI.C) kolekcijos pristatymas.
Dizainerė žada mados, linksmybių ir laisvės kupiną naktį, kurios programa veikiau primins legendinius vakarėlius Londone ar Berlyne, nei standartinį beveidį mados šou su provincijos prieskoniu. Vakarėlio užduotis – pakutenti linksmybių mėgėjų širdis ir priminti, kad ruoštis vakarėliams - beveik taip pat smagu, kaip ir juose dalyvauti.
Tokios krypties vakarėlis Vilniuje vyksta jau ne pirmą kartą - gegužės pradžioje nutiko „Eat your make up“, kurio metu klubo veidrožiai raudo iš gėdos, neonins makiažas pažymėjo kiekvieną, MIMI.C šou metu suvalgyta nemažai lūpdažių, o nepasiusieji ryškios aprangos kodo, liko stovėti už durų.
Šįkart „Lipstick“ orgnizatoriai svečius kviečia atsipalaiduoti ir vakaro aprangą išsirinkti patiems, tačiau pataria kuklumą palikti namie - pripažintais nakties karaliais taps tik patys originaliausi. Ryškios neoninės spalvos ir gigantiški aukštakulniai - nedidelė užuomina, padėsianti vakarėlyje jaustis kaip namie.
Konkurso “Mados Injekcija” finalistė ir pirmojo Lietuvoje virtualaus madų pristatymo “Silvestria” autorė Milda Čergelytė savo kolekcijoje „Seed“ pristatys savo anti-ekologinę idėją. Seed (sėkla) – tai fluorescencinių ir liuminescencinių dirbtinių gėlių, plaukų, audinių bei makiažo kolekcija, skirta ironiškai apžvelgti šiuolaikinės pseudo ekologijos ir sveiko gyvenimo būdo madą. Sintetiniai audiniai ir tamsoje bei ultravioletinėje šviesoje ryškiai švytintys drabužiai, makiažas ir aksesuarai, provokuojanti muzika – akmuo į kartais apgailėtinai komiškų „ekologiškų“ prekių ženklų daržą.
Kolekcija skirta tiems, kurie įžvelgia ekologinių kolekcijų absurdiškumą: nemažai jų sukurtos perkant šimtus naujų plastikinių maišelių ar neperdirbtų laikraščių, kurių vienintelis rezultatas - meninės vertės neturinti kolekcija be estetikos ir aiškios idėjos. „Seed“ - protestas prieš paviršutinišką ekologijos madą, teigiantis, jog ekologija ir sveikas mąstymas turi būti ne užgaida, o natūralus reiškinys, pirmiausia prasidedantis žmogaus viduje.
„Seed“ ir neonines savo drabužių siūles demonstruojanti MIMI.C, be abejo, gali sukelti šoką lininių „supermamų” kartai. Dizainerės tikslas - pasakyti, jog ne suknelių iš padangų, plastikinių maišelių ar laikraščių dėka jauni žmonės žino, kas yra tas paslaptingas ir pervertintas žodis, prasidedantis šaknimi „eko“.

Kas? “Mados Nakties” oficialus vakarėlis “Lipstick” ir Mildos Čergelytės kolekcijos pristatymas
Kada? Rugsėjo 4 dieną, ketvirtadienį, nuo 22:00
Kur? DOMM Lounge Didžioji g. 31, Vilniaus rotušė

Iki malonaus,
Saldi_Mada.

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..