2010 m. rugpjūčio 30 d., pirmadienis

'300' arba 'Prieš Įžengiant' arba 'Vyrų Mados Tendencijos - Ruduo/Žiema 2010/2011'

Kaip tikriausiai pastebėjote, tai ko gero pirmasis mano pranešimas turintis tris galimus pavadinimus. Skubu aiškinti jų prasmę.
'300' - tai jau 300-asis pranešimas mano blog'e. Atrodo, gan didelis skaičius, bet galbūt kam nors ir mažas. O man didelis. Jau pradėjusi rašyti tinklaraštį, nesitikėjau, kad per maždaug metus laiko pateiksiu Jums tiek pranešimų. Aišku, vieni jų labiau vykę, kiti mažiau, bet juk su laiku yra ir tobulėjama. O tobulėjimui ribų nėra. Tikiuosi, jog sutiksite čia perskaityti ir 301-ąjį ir kitus tolimesnius mano pranešimus.
'Prieš Įžengiant" - galbūt jau jaučiate, o galbūt dar ne, bet jau tuoj tuoj įžengsime į naują metų laiką, į naują mados sezoną. Dėl to negaliu palikti Jūsų nepasiruošusių jam iki galo. Tai ir pinasi su trečiuoju pavadinimu.
Taigi prieš atsisveikinant su vasara (nors dabartiniai orai ir taip jau leidžia suprasti, kad ruduo atšoliuoja daug greičiau nei tikėtasi) paruošiau sąrašą tendencijų, kurios vyraus įžengus į šaltąjį sezoną.

Militarizmas
Nors militarizmas yra jau gan paplitusi tema, kuri nemažą dalį užėmė ir moterų spintose vasarą, tačiau ir vėl besimėgavę ja savo žavėjimąsi galės pratęsti rudenį. Tuo pačiu supinti galėtume ir orą su žeme : stilingai atrodysite pasirinkę ir kariuomenės unifofmas atkartojančias detales, ir tuo pačiu ne ką mažiau dėmesio reiktų skirti lakūnų aprangai. Šiai temai didžiausią dėmesį, ko gero, skyrė Burberry.

Velvetas
Atrodytų, jog daugumą šį audinį jau yra kone 'išbraukę' iš savo spintos. Tačiau, šį rudenį vertėtų jį vėl prisiminti ir net pamilti. Madingos bus ne tik velvetinės detalės, kaip švarko atlapai, bet neprašausite pasirinkę net ir velvetinio švarko bei kelnių derinį. Tai būtent viena tų medžiagų, kuri gali paįvairinti Jūsų, kad ir jau seniai nusibodusius rūbus bei suteikti jiems žaismingumo.

Kailis
Kaip ir moterys, taip ir vyrai šaltąjį sezoną gali pasidžiaugti tendencijų praktiškumu. Kaip ir moterys, taip ir vyrai galės apsigaubti šiltu kailiu dekoruotu paltu ar megztiniu šaltą rudens ir/ar žiemos vakarą. Kaip ir moterys, taip ir vyrai gali rinktis tarp grubaus avikalio bei švelnaus kitokios rūšies kailio. Viena tendencijų, kuri visiškai sutampa.Mezginiai
Suskubkite prašyti močiučių, kad numegztų Jums šiltą megztinį. Juo, kaip ir minėtuoju kailiu, galėsite puikiausiai gintis nuo šalčio. Ypač pravartu įsigyti kuo įdomesniais raštais išmargintus, įvairiomis 'pynėmis' išmegztus megztinius.Ilgaauliai
Rudenį lyjant lietui, žengiant šlapiais šaligatviais ir balomis nusėtomis gatvėmis nebereikės galvoti apie šlapias kojas. Jas puikiai dengs, apsaugos ir suteiks šiltumo pojūtį ilgaaulė avalynė. Kaip visuomet, populiariausia spalva išlieka juoda, bet neapsiriksite pasirinkę ir šviesesnių, pvz. švelniai rusvos, pilkos, spalvų atspalvius.
Foto: fashionising ; style.com
---
Iki malonaus,
Saldi_Mada.

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..