2010 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis

MFW - Emporio Armani - Pavasaris/Vasara 2011

Armani nusprendė pažaisti su savo pavasario/vasaros 2011 metų kolekcija. Kokios gi to žaidimo taisyklės? Tereikia vieną rūbą ar detalę pritaikyti prie kitų, pakeisti audinį ar spalvą ir taip suteikti kitoniškumo įspūdį. Neilgai akimis klaidžiojus po Emporio Armani kolekcijos modelius visa tai galime įžvelgti: tas pats sijonas, tačiau su juo sukurti keli įvaizdžiai, tos pačios kelnės, bet prie jų priderinti skirtingi švarkai susuka mintis... Šis žaidimas gan rizikingas, nes taip arba patiksi žmonėms leisdamas rinktis iš didesnės spalvų gausos bei audinių įvairovės, arba sudarysi nuomonę, jog norėta kuo paprasčiau išsiversti su keletu pagrindinių akcentų.
Armani nekūrė stiprios ir griežtos moters įvaizdžio, kuris dabar itin paplitęs. Dizaineris įvilko moterį į lengvesnius, nesukaustančius rūbus, kurie leido atsiskleisti švelniąjai daliai. Rūbuose vyravo pusiausvyra: pabrėžtą pečių liniją atsverdavo žemyn lengvai krentanti suknelė, kampuotas formas įgavusius šortus sušvelnindavo permatomo audinio tamprės. Nepamirštant patogumo, dizaineris, matyt, prisiminė ir taip neseniai karaliavusių sportinių kelnių tendenciją. Jis jas čia pateikė iš blizgesnio audinio, bet išlaikė įprastą formą. Nors visoje kolekcijoje karaliavo švelnūs, pasteliniai spalvų tonai, tačiau pačią pabaigą nuspalvino ryški rožinė. Ši suteikė kolekcijai 'saldumo' įspūdį. Manyčiau, jog ši kolekcija tikrai atitinka etiketę 'ready-to-wear'. Dauguma modelių būtų galima lengvai pritaikyti kasdienai, darbui. Tačiau pati aš esu kiek nusivylusi šia kolekcija, nes visad iš Armani tikiuosi ko nors daugiau, ko nors itin elegantiško, bet tuo pačiu ir nenuobodaus. Galbūt Jūsų nuomonė kitokia, bet aš žinau, jog ši kolekcija neatsidurs man labiausiai patikusiųjų tarpe.
Foto: nymag.com
---
Iki malonaus,
Saldi_Mada.

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..