2010 m. rugpjūčio 18 d., trečiadienis

Maxi - Tendencijos - Ruduo/Žiema 2010/2011

Ruduo, kartu su sau būdingu šaltu oru ir dažnu lietumi, išsineša ir vasarą taip gražiai žydėjusias gėles, ir ryškiai žalią medžių lapų spalvą, ir... šis ruduo bandys atsikratyti mini sijonų ilgio, kuris visų taip mėgstamas karštomis vasaros dienomis. Todėl rudeniškas vėjelis atpučia ilgų, dažnai siekiančių žemę sijonų/suknelių sezoną. Bet ir tai dar ne viskas. Be to, dizaineriai lyg susitarę atsisakė itin aukštų aukštakulnių, kurie atrodydavo taip viliojančiai, bet kartu ir iškeldavo klausimą: 'Kaip gi galima normaliai pavaikščioti avint tokią avalynę?'. Dėl to jaudintis nebereiks, nes kolekcijose pristatyti modeliai prie minėtųjų maxi ilgio sijonų/suknelių avėjo kitten heels (bateliai, kurių kulniukas siekia tik 5cm arba mažiau) arba išvis plokščiapadę avalynę. Tad artėjant rudeniui moterims/merginoms, kurios bėga kartu su mada, teks kiek perkratyti mintis ir pakeisti savo įsitikinimus, kurie nenoriai suvokia maxi ilgio sijonus/sukneles kaip dailius ir žavingus rūbus, o dar ir su žemapadžiais batais.


Foto: style.com
---
Iki malonaus,
Saldi_Mada.

3 komentarai:

Josh Healy rašė...

Hi, hope it's OK to contact you here. We would love to include your blog on our giveaway search engine: Giveaway Scout (http://www.giveawayscout.com). Have a look and if interested, use our online form to add your blog (http://www.giveawayscout.com/addblog/ ). thanks, Josh

blackgirl rašė...

Patiko tavo blogas. Super

saldi_mada rašė...

Ačiū. Malonu :)

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..