2009 m. gruodžio 12 d., šeštadienis

Ką Dėvėti Švenčių Metu?

Artėja Kalėdos, Naujieji metai... Pradedame naršyti po savo spintą arba atakuojame parduotuves, nes nežinome ką vilkėti vakarą, kai norime pasipuošti, švytėti, traukti aplinkinių žvilgsnius. Šį kartą paruošiau keletą rūbų derinių, kurie puikiai tiks šventiniam vakarui.

1. Raštuota, žvilganti suknelė, aukštakulniai, kuklus žiedelis ir delninukė - paprastas, bet gundantis bei žavus derinys.2. Neleiskite savo LBD dulkėti spintoje. Klasika yra klasika, ji visad atrodys pritrenkiančiai jei priderinsite ryškių aksesuarų (diržą, auskarus ar pan.).


3. Mėgstančios jaukumą ir šilumą, įdomesnio silueto megztinį galės derinti kartu su trumpu sijonėliu ir nepakeičiamais juodais aukštakulniais.


4. Pereinančių spalvų, šiek tiek raštuota suknelė atrodys itin žavingai ir elegantiškai.5. Neslėpkite korseto po drabužiais. Jis gali puikiai atstoti jau pabodusią palaidinę ar marškinius. Priderinkite liemenį pabrėžiantį diržą ir apžavėsite visus.

6. Viskas detalėse! Daili suknelė puoštais, įvairiai išsiuvinėtais pečiais atrodys ne tik originaliai, bet kartu ir nereiks sukti galvos dėl aksesuarų paieškos.

From: looklet.com
---
Iki malonaus,
Saldi_Mada.

2 komentarai:

Everyone loves fashion rašė...

nemanau, kad svesiu naujuosius kazkur restorane, tad uzteks aukstakulniu, kelniu ir svarko =)

saldi_mada rašė...

Na taip, čia labiau deriniai tinkantys restoranui. Žadu įdėt ir kasdieniškesnių rūbų derinių, kai turėsiu laiko. Gal dar ir šiandien.

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..