2010 m. spalio 2 d., šeštadienis

PFW - Christian Dior/ Balmain - Pavasaris/Vasara 2011

Christian Dior išžengė iš savo didingo dvaro ir nusprendė pasivaikščioti paplūdimiu, o gal net paplaukioti laivu. Susikraukite daiktus į lagaminą ir leiskitės į kelionę kartu su jūreiviais. Dizaineris John Galliano artėjantį šiltąjį sezoną siūlo pasinerti į ryškias spalvas, gėlių motyvus ir detales, kurios siejasi su karšta vasara kruize kartu su žavinga įgula. Visa kolekcija buvo persmelkta karo laiko tematikos, kuomet jūra turėjo didelę įtaką. Taipogi vertėtų nepamiršti ir gražuolių slaugių iš įvairiausių iliustracijų, tad visai nenuostabu, jog modelių išvaizda buvo persipynusi su Bettie Page įvaizdžiu. Kolekcijos pabaigoje podiumu žengė jau lengvesnėmis, tačiau nė kiek ne mažiau ryškiomis, suknelėmis pasipuošusios merginos, o viską užbaigė, į laivo kapitono rolę įsijautusio, John Galliano pasirodymas.


Nors ir Christian Dior bei daugelio kitų mados namų kolekcijose pastebėjome didelį nukrypimą nuo ankstesnių pasirodymų, tačiau
Balmain išvysime ir toliau ramiai žengiančius šalia pastarųjų savo darbų. Jeigu tikėjotės didelio sprogimo - nuvilsiu, bet jo čia nebus. Bet argi reikėtų nusivilti dėl kolekcijos? Nors ir neišeitų pastebėti ryškių pasikeitimų, tačiau, mano nuomone, nemaža dalis rūbų taps tokiais, kurių norės dauguma. Jau keletą sezonų Balmain nesukelia didžiulės sumaišties, tačiau ir taip sugeba tvirtai stovėti ant kojų. Galbūt nebandymas šokiruoti žmonių leidžia užsitikrinti tai, jog jeigu visos troško odinių švarkų ryškia pečių linija 2009-aisiais, tuomet norės panašaus tipo, bet dabar jau kniedytų ir ne tokias griežtas formas išlaikančių 2011-aisiais. Taigi, vasarai dizaineris Christphe Decarnin ateinančiam/ateinančiai pavasariui/vasarai siūlo apsikniedyti švarkus, sukarpyti marškinėlius, o po to juos susegioti ,bei ,vietoj daugumai įprastų ilgų kelnių, rinktis kaprius. Argi kai kurie modeliai nesukelia noro imtis DIY veiklos?
Foto: nymag , guardian.co.uk
---
Iki malonaus,
Saldi_Mada.

Komentarų nėra:

Nuotraukos, kurios nėra mano priklauso tikrąjam jų autoriui. Jei tikrasis jų savininkas yra nepatenkintas jų naudojimu, tuomet prašau pranešti man ir jos bus pašalintos. /// All images that are not mine are credited and if someone has a problem with me using them, then please contact me right away and I'll remove them..